FATMA TURGUT'TAN YEPYENİ KLİP: GÜNLERİ BAĞLARKEN!

FATMA TURGUT'TAN YEPYENİ KLİP: GÜNLERİ BAĞLARKEN!

Türk rock müziğin güçlü kadın vokallerinden Fatma Turgut, “GÜNLERİ BAĞLARKEN” isimli video klibini 4 Şubat Salı günü Avrupa Müzik markasıyla izleyenlerin beğenisine sundu.

ASİ VE ÖZGÜR RUHLU FATMA TURGUT!

 “Elimde Dünya” albümünün ikinci video klibini ''Günleri Bağlarken'' isimli şarkısına çeken Fatma Turgut, klip çekimi için büyük bir emek harcayarak 3 hafta boyunca motosiklet dersleri aldı.

300 KG MOTOSİKLETLE ADRENALİN DOLU KLİP!

İstanbul Garipçe'de buz gibi havaya rağmen 4 saat boyunca 300 kg. Harley Davidson marka motosiklet kullanarak performansıyla usta motosikletçilere taş çıkaran Fatma Turgut, senaryo gereği motosikletçi bir kızın hayatını canlandırarak klipteki güçlü performansı ve oyunculuğu ile etkileyici sahnelere imza attı.

Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde gerçekleşen klibin açık alan motosiklet performansı sonrası Maslak Oto Sanayi'de Overdose Moto Garage isimli tamirhanede detay çekimleri tamamlandı.

2 drone ve 1 alexa kamera olmak üzere 3 kamera ile çekimleri yapılan klipte, Fatma Turgut'a 10 kişilik bir cast ekibi eşlik etti. Klip çekimi, bir günde yaklaşık 30 kişilik bir ekibin çalışmasıyla gerçekleşti.

Fatma Turgut'un yeni klibi ''Günleri Bağlarken'' tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yayında.


05.02.2020 14:21