Doğa İçin Çal'dan

Usta ve amatör müzisyenlerin farklı tarzlarda buluştuğu “Doğa İçin Çal” projesi bu kez turnalar için faaliyete geçti. Brisa, Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) ve Brisa Adana iş ortakları katkılarıyla Doğa İçin Çal 10. Projesini geçtiğimiz günlerde Youtube ve sosyal medya hesapları üzerinden yayınladı.

Nesli tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olan turnaları; gelecek nesillerin de tanıması, bilmesi ve sahiplenmesine dikkat çeken ekip eser olarak “Allı Turnam” türküsünü seçti.

Doğa İçin Çal - Turnalar Hep Uçsun Projesinde yer alan müzisyenler: Ahmet İnce, Aslı Gemici, Aykut Kır, Bahadır Büyükyörük, Berrin Özkan, Betül Örüklü, Bülent Yüksel, Ferdi Yeni, Elif Buğdaycı, Cansu Börüban, Ceren Bahar Şengiz, Ceren Gürsel, Cevdet Alemdar, Ebru Karacan Tarıkahya, Erhan Erkan, Fatih Beşir, Ferdi Denizli, Fatih Koçman, Güldem Erkan, İbrahim Aşkar, Kemal Özoral, Kerem Uyumaz, Korean Mehmet Savaş, Melih Sözer, Merve Gülşen, Mesut Yama, Miray Eryılmaz, Murat Özgen, Nazlı Elif Üstüntay, Neşe Kaynak, Nilüfer Araç, Oğuz Bebek, Oğuzhan Avdan, Oktay Doğan, Önder Yıldız, Refika Armağan Altunışık, Turnalar Korosu, Umut Bayraktar, Volkan Özdemir, Yaşıya Özçevik, Yeliz Kırktepeli, Ziya Kart, Zuhal Kandemir

 


Şimdi Çalan

Top 10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10