ÇOMÜ TV, ÇOMÜ Gazete ve ÇOMÜ Radyosu Haber Talepleri Hakkında

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Televizyonu, Radyosu ve Gazetesi üniversitemizin ürettiği bilimsel, kültürel, sanatsal, sportif ve medyaya konu her türlü bilginin Çanakkale, Türkiye ve tüm dünya ile paylaşılması çalışmalarını devam ettirmektedir.

Nüfusu 50 bini aşan aynı zamanda bir şehir olarak tanımlayabileceğimiz Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi sahip olduğu iletişim kanalları ile kurum içi etkileşimi arttırmanın, kurumsal aidiyet oluşturmanın  yanı sıra üniversitemizde üretilen bilgiyi Çanakkale’ye, Türkiye’ye ve Dünya'ya taşımayı amaçlamaktadır.

ÇOMÜ TV’nin hazırlamış olduğu videolu içerikler tv.comu.edu.tr adlı web adresinden sunulmakta, Çanakkale’de yayın yapan ulusal ve yerel TV kanalları ile ulusal haber ajansları (AA, DHA, İHA) ile de paylaşılmaktadır. ÇOMÜ Radyosu radyo.comu.edu.tr web adresinden ve FM 94.0 bandından 7/24 yayın yapmaktadır. ÇOMÜ Gazete her 15 günde bir olmak üzere yayınlanmakta, basılı olarak üniversitemiz birimlerine ulaştırılmakta ve web üzerinden de gazete.comu.edu.tr adresinden de okunabilmektedir.  

Üniversitemizin bünyesinde faaliyet gösteren tv, radyo ve gazete yayınları üniversitemizin değerlerini, birikimlerini ve bünyesinde gerçekleştirilen bilimsel, kültürel ve sosyal alanlardaki etkinlikleri tüm akademik ve idari personeline, öğrencilerine iletebilmektedir.  Bu yayınlar aynı zamanda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nin topluma açılan, toplumu bilgilendiren bir penceresidir. Diğer yandan bu yayınlar üniversitemiz bilgi birikiminin arşivlenmesini sağlayacak dijital bir bilgi havuzu konumundadır.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Televizyonu, Radyosu ve Gazetesi siz değerli bilim insanlarının katkılarını beklemektedir. Bu anlamda tv, radyo ve gazete yayınlarında değerlendirilmesini istediğiniz her türlü çalışmanızdan önceden haberdar olmamız önem taşımaktadır. Görüntülü, sesli ya da yazılı haber taleplerinizi aşağıda belirtilen e-posta adreslerine yapabilir ya da iletişim numaralarından birimlerimize ulaşabilirsiniz.

Katkılarınızdan mutluluk duyacağımızı bir kez daha belirtiyor, çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.

 

                                                                                              Vural Bulut

                                                            ÇOMÜ TV -  ÇOMÜ Radyosu - ÇOMÜ Gazete

Genel Yayın Yönetmeni

 

ÇOMÜ TV - tv.comu.edu.tr

E-posta: tv@comu.edu.tr

Telefon: 218 05 29 / 218 00 18 - (2728)

 

ÇOMÜ Radyosu - radyo.comu.edu.tr

E-posta: radyo@comu.edu.tr

Telefon: 218 05 29 / 218 00 18 - (2728)

 

ÇOMÜ Gazete - gazete.comu.edu.tr

E-posta: gazete@comu.edu.tr

Telefon: 218 05 29 / 218 00 18 - (2728) 


Şimdi Çalan

Top 10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10