Çanakkale Bld. Başkanı Ülgür Gökhan'ın Tebrik Ziyareti

Fatih Belediyesi tarafından düzenlenen 4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri'nde Yılın En İyi Üniversite Radyosu Ödülüne layık görülen ÇOMÜ Radyosu, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı ağırladı. Oylama süreci boyunca üniversite radyosu Radyo TON için sosyal medyada Çanakkale'lilerden oy isteyen Gökhan, ÇOMÜ Radyosuna tebrik ziyaretinde bulundu ve ÇOMÜ Medya çalışanları ile sohbet etti. Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale'ye ulusal çapta bir ödül getiren üniversite radyomuzun başarısıyla ilgili ise şunları söyledi; 

"4. Sihirli Mikrofon Radyo Ödüllerinde ÇOMÜ Radyo birinci oldu. Öncelikle buna emek veren herkesi kutluyorum. Burada yoğun bir çalışma içerisindesiniz. Her zaman söylediğim bir şey var. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi başarıdan başarıya koşma potansiyeli olan bir üniversite. Sadece eğitim anlamında değil sosyal anlamda, kültürel anlamda da çok güzel işler yapıyorlar. Yapmaya devam ediyorlar. Bu ödül aslında bir bakıma bir teşviktir. Bunun daha üst seviyeye çıkmak için burada çalışanlara büyük bir moral verdiğini düşünüyorum. Bütün çalışan arkadaşlarımız ki hepsi genç, dinamik arkadaşlar çok daha iyilerini yapacağına inanıyorum. En azından kentimizde de böyle bir radyo yayın yapıyor. En azından burada Çanakkalede de insanlar özellikle gençlerin beğeni alanında olduğunu düşünüyorum. Tekrar başarılar diliyorum." 

 

 

Ayrıca Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Gökçe İle Müzikçe programının 16.00 - 17.00 saatleri arasında konuğu oldu ve programda Ülgür Gökhan'ın sevdiği şarkılar çalındı.
 


Şimdi Çalan

Top 10
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10